Financovanie | Rodinné domy 3villa

 
 
 

Kontaktujte nás na: + 421 915 365 743

 
 
 
 

Financovanie


Vyberte si dom, ktorý vyhovuje presne vašim požiadavkám a možnostiam. Následne si ho zarezervujte, aby ste sa uistili, že ho nekúpi nikto iný.

Využite tiež možnosť financovania aj formou hypotéky a spolu s našim finančným špecialistom vyberte najvýhodnejšie riešenie. O všetky náležitosti okolo jeho vybavenia a podania žiadostí do bánk sa postaráme osobne.

 

1. Podpis rezervačnej zmluvy a prvá splátka

Podrobne si dohodnite všetky detaily a podmienky. Následne podpíšete Rezervačnú zmluvu a uhradíte prvú splátku 5000€. 

 

2. Podpis Zmluvy o budúcej zmluve a druhá splátka

Na základe Rezervačnej zmluvy sa pripraví Zmluva o budúcej kúpnej zmluve. Po jej podpise uhradíte druhú časť kúpnej ceny - doplatok do 20% z ceny nehnuteľnosti, alebo si dohodnite individuálne riešenie splátkového kalendára. Po geodetickom zameraní hrubej stavby, sa nehnuteľnosť následne zapíše ako rozostavaná stavba do Katastra nehnuteľností.

 

3. Podpis Kúpnej zmluvy, odovzdanie domu a tretia splátka
 

Nehnuteľnosť technicky a technologicky dokončíme, resp. pripravíme k užívaniu a podáme žiadosť o kolaudáciu.

Ak vám nasťahovanie sa do nového domu bude ponáhľať, vieme s vami podpísať Kúpnu zmluvu už v tomto čase, tzn. ešte pred samotnou kolaudáciou, a následne kolaudáciu dokončíme už vo vašom mene.

Pokiaľ vám nasťahovanie sa neponáhľa, Kúpnu zmluvu podpíšeme až po skolaudovaní domu.

Po podpise Kúpnej zmluvy a doplatení celej kúpnej ceny nehnuteľnosti, vám do 7 dní váš nový dom odovzdáme.

 

Ešte pred nasťahovaním sa, vás zoznámime s novými susedmi a radi pomôžeme s čímkoľvek, aby ste si čo najskôr mohli začať naplno vychutnávať komfort a pohodlie vášho nového domu v rezidencii 3villa.

U nás v dunc&lewon pokračuje klientský servis aj po nasťahovaní v podobe komplexnej podpory a zvýhodnených ponúk našich obchodných partnerov.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia