Rodinný dom A3 | Novostavby 3villa

 
 
 

Kontaktujte nás na: + 421 915 365 743

 
 
 
 
 
 
Villa A3
Stav: Predaná
Kolaudácia: 2019
Počet izieb: 4 + kk
Výmera: 125,1 m2
Terasa: 30,6 m2
Pozemok: 479,5 m2
Cena: Predaná

Stiahnuť PDF

 

Vysoký štandard v cene

Luxusné rodinné domy vás nadchnú veľkosťou úžitkových plôch i svojím dispozičným riešením. Inteligentná domácnosť zahŕňa najmodernejšie technológie, vďaka ktorým si nastavíte riadené vetranie (rekuperáciu), kúrenie a chladenie či letné tienenie externými žalúziami.

Štandard

 
 

1. Prízemie

2. Nadzemné podlažie

 
 
Štandard

Obvodové steny, priečky:

Brúsené tehly Heluz – najlepšie tepelnoizolačné vlastnosti v kategórii neplnených tehál vhodných pre jednovrstvové obvodové murivo pasívnych a ultranízkoenergetických budov.

Tehly Heluz sa vyznačujú jednou z najprepracovanejších geometrií tehlového bloku minimalizujúcou prestup tepla pri zachovaní vysokej pevnosti.

 

Okná:  

Schüco Living – drahokam medzi oknami. Tento profil pochádza z najnovšej rady Schüco, ktorý bol predstavený na veľtrhu Fensterbau Frontale v Norimbergu. Vynikajúce tepelno-izolačné vlastnosti predurčujú túto radu okien pre nízkoenergetické či dokonca pasívne domy.  

Tieto skvelé parametre sú výsledkom použitia viacerých inovatívnych technológií, ako

- vylepšeného súčiniteľa prestupu tepla rámom

- väčšieho presahu rámu a krídla v exteriéri (6 mm), zmene tvaru stredového tesnenia a väčších funkčných rozsahov u interiérového a exteriérového dorazového tesnenia. Toto má za následok zvýšenú tesnosť okien

- zvárateľného EPDM tesnenia, čo je svetová novinka, vyvinutá v spolupráci s firmou SEMPERIT. EPDM tesnenie má lepšiu tvarovú stálosť a dlhšiu životnosť, než tesnenia na inej materiálovej báze. Výsledkom sú estetickejšie spoje tesnení v rohoch a ich lepšia tesnosť

- sedem uzavretých vzduchotesných komôr vo vnútri profilu zaisťuje maximálne tepelné a izolačné vlastnosti, čo robí z okien Schüco Living exkluzívne bývanie. Spĺňajú tie najnáročnejšie kritériá bezpečnosti a zvukovej izolácie.

Samozrejmosťou Schüco Living je aj čistý a nadčasový dizajn, ktorý znesie aj tú najťažšiu estetickú kritiku. Okná sú v exkluzívnom prevedení so skrytým kovaním (bezpántové), s použitím tmavošedého základného profilu s obojstrannou lamináciou vo farbe antracit, kde táto farebná kombinácia pôsobí veľmi elegantne.

 

Vchodové dvere:

Schüco SI 82 Thermo - s použitím izolačného zasklenia na bočných svetlíkoch a s dištančným rámikom SWISSPACER ULTIMATE spĺňajú parametre nízkoenergetických, ultra nízkoenergetických a pasívnych stavieb. Hliníkový prah dverí je delený tepelnoizolačným plastom, ktorý prerušuje tepelný most.

Dverná výplň je z exteriérovej strany lícovaná, zn. Perito, s dizajnovým nerezovým madlom.

 

Úpravy povrchov:

Exteriér – zateplenie hr. 180mm, povrchové úpravy – kombinácia bielej fasádnej omietky, tehlového obkladu a drevenej odvetrávanej fasády z termodrevín

Interiér – sadrové omietky a sadrokartónové stropy, vymaľované na bielo

 

Strechy:

Šikmá strecha - škridla s obzvlášť hladkým povrchom, vďaka čomu krytina účinnejšie odoláva neželaným nánosom machu a nečistôt. Navyše ide o model s reflexnými vlastnosťami odrážajúci až o 300% viac slnečného žiarenia, čím sa ochráni podkrovie pred prehriatím.

Sedlová strecha naviac umožňuje maximálne využitie odkladacieho priestoru.

Plochá strecha - hydroizolačný systém Fatrafol so štrkovým zásypom frakcie 16 - 32

 

Vykurovanie a ohrev TÚV:

Podlahové vykurovanie - elektrické termokáble zn. DEVI, s termostatickým nastavením v každej obytnej miestnosti.

Ohrev TÚV - bojler +  príprava rozvodov pre Tepelné čerpadlo na ohrev TÚV

Komín - komínový systém Schiedel (len pre Villa A3)

 

Elektroinštalácia:

Všetky rozvody podľa projektovej dokumentácie, vypínače a zásuvky zn. Niko

Pripravené vonkajšie elektrické rozvody pre záhradné osvetlenie, závlahu a studňu  

Súčasťou elektroinštalácie sú vonkajšie orientačné fasádne svietidlá.

 

Technologické vybavenie a príprava:

Zabezpečovací systém – príprava zabudovaných rozvodov

Rekuperácia (riadené vetranie) – príprava zabudovaných rozvodov

Klimatizácia – príprava zabudovaných rozvodov

Exteriérové žalúzie – zabudované podomietkové kastlíky s prívodom elektrického kábla na pre ovládanie diaľkovým ovládačom pre každé okno

Inteligentná domácnosť – nadštandard

Ovládajte osvetlenie, tienenie, zabezpečenie, zavlažovanie či spotrebu vášho domu niekoľkými kliknutiami. Inteligentný systém okamžite zareaguje na pokyny zadané cez webovú a mobilnú aplikáciu, tuner alebo prostredníctvom jednoduchých vypínačov na stenách. Ušetrí vám kopu času, námahy a starostí, vďaka čomu vám do života prinesie ozajstný komfort.  Systém si s vaším domom hravo poradí aj sám. Je vybavený senzormi, ktoré zaznamenávajú teplotu, počasie, vlhkosť a kvalitu vzduchu, pohyb v dome a sú napojené na bezpečnostný systém. Podľa informácií, ktoré z nich dostane, sám prispôsobí vetranie, kúrenie, polohu žalúzií alebo osvetlenie, aby ste sa vo vašom dome cítili naozaj príjemne.

Fotovoltaické panely – nadštandard

 

Oplotenie a exteriérové úpravy:

Oplotenie - riešené kombináciou gabiónových múrov s výsadbou ťahavej zelene a panelovým pletivovým plotom.

Bráničky - aby pôsobil plot pekne, je vhodné, aby bol v rovnakom dizajne aj s bránou. Preto sa dodávajú ako súčasť plotového systému aj brány.

Chodníky a spevnené plochy - realizované formou jednotnej zámkovej dlažby

Úprava pozemkov - zelené pásy na priedomí sú vysadené kobercovým trávnikom – kvôli dodržaniu jednotvárnosti celého projektu.

Záhrada - zarovnaná a pripravená ornica pre záhradné úpravy

 

Interiérový 3D návrh:

Aby interiér fungoval ako celok a bol dobrým miestom pre život, všetko musí mať svoje miesto, všetky jeho elementy musia do seba zapadať. Toto nie je najjednoduchšia úloha, vyžaduje si množstvo skúseností. Preto sme pre Vás pripravili zvýhodnenú možnosť nechať si na mieru podľa vašich požiadaviek navrhnúť interiér vášho vysnívaného domu v spolupráci s architektonickým štúdiom .archstyl, ktorý je súčasne aj autorom rezidencie 3villa, takže dokonale pozná celý koncept a filozofiu projektu. A to zaručuje dokonalú harmóniu a zladenie vonkajšej architektúry a interiérového prevedenia.

A čo viac, nechajte si následne tieto realistické vizualizácie premeniť na skutočnosť. Profesionálny a skúsený tím odborníkov je pripravený pomôcť a poradiť na ceste k Vášmu novému bývaniu.


Pozn.: zmeny v štandarde vyhradené.

 
 
 
 
Pohľady
A3_1.jpg A3_2.jpg A3_3.jpg A3_4.jpg
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia